RAKS SF 16 ANKA AYAKLI VANTİLATÖR 70 W

 • %23indirim
  KARGO BEDAVA
 • 1.690,00 TL
  2.195,00 TL
  Ürün stokta bulunmamaktadır.
  En geç 26 Haziran Çarşamba günü kargoda!

   

  RAKS SF 16 ANKA AYAKLI VANTİLATÖR, güçlü 70W motoru ve 16 inç / 40cm boyutunda 5 kanatlı pervanesiyle serin ve rahat bir ortam yaratır.

  Üç farklı hız kademesi ve 1 saat zaman ayarlı işlevi sayesinde kullanıcılara esneklik sağlar. Böylece hava akışını istediğiniz şekilde kontrol edebilir ve istediğiniz süre boyunca vantilatörü çalıştırabilirsiniz.

  İki yöne salınım mekanizması, ayarlanabilir yükseklik (167cm) ve güvenli kilitli kafes sistemi gibi pratik özellikler, vantilatörü istediğiniz şekilde ayarlamanızı sağlar. Böylece hava akışını dilediğiniz yöne yönlendirebilir ve vantilatörü istediğiniz yükseklikte kullanabilirsiniz. Güvenli kilitli kafes sistemi ise ek bir güvenlik sağlar.

  Aşırı ısınmaya karşı korumalı motoru ve kolay kurulumu sayesinde RAKS SF 16 ANKA AYAKLI VANTİLATÖR, güvenilir bir seçenektir. Motorunun aşırı ısınması durumunda otomatik olarak koruma sağlar. Ayrıca, kolay kurulumu sayesinde hızlı bir şekilde vantilatörü kullanmaya başlayabilirsiniz.

  RAKS SF 16 ANKA AYAKLI VANTİLATÖR, güçlü performansı, pratik özellikleri ve güvenilir yapısıyla size serin ve rahat bir ortam sunar.

  TESLİMAT
   
  Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 12:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

  Eğer siparişinizi saat 12:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  Siparişleriniz tarafınıza, kargo yada lojistik firmaları ile gönderilirken, siparişin teslimatı kargo yada lojistik firmaların hızına, bulunduğunuz bölgeye ulaşımına ve resmi tatil günlerine, teslimat adresinin merkeze uzaklığına göre süre değişebilmektedir. Alandışı diye adlandırılan kargoların hizmet dışı kaldığı adres bölgesinde  olması durumunda siparişinizi şubeden kendi imkanlarınızla almanız gerekmektedir. Çok yüksek ebattaki yada ağırlıktaki ürünler kanunlar çercevesinde kargolar tarafından kata çıkarma hizmeti vermemektedir.

  DİKKAT!
  Ürünleri teslim alırken koliyi/paketi kontrol ediniz, hasarlı yada darbe almış koliyi/paketi lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz ve nedenini açıkça anlaşılır şekilde yazınız.  Ürün kargoya iade sırasında Kesinlikle irsaliyesi veya irsaliyeli faturası ile birlikte gönderim yapılmalıdır. 
  İade işlemleri esnasında keyfi ve habersiz iade yapılamaz.  Satıcı hatasından veya ürünün ayıplı olmasından değil de cayma nedeniyle iade ediliyorsa kargo masrafları müşteri tarafından ödenir.   
  Kullanılmış, kurulmuş ürünlerin YENİ ve satınabilir özelligini kaybetmiş olmasından dolayı iptali ve iadesi yapılamamaktadır.


  EVNOVİ.COM KARGODA YAŞANABİLECEK TÜM PROBLEMLER KARŞISINDA SİZİN YANINIZDA OLDUĞUNU UNUTMAYINIZ! 
  Destek için mesai saatleri içinde bizi arayabilirsiniz.


   
  KARGO BEDAVA
  VANTİLATÖRLER
  RAKS SF 16 LEWA AYAKLI VANTİLATÖR 75 W
  1.180,00 TL
  1.690,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  RAKS SF 16 MAX AYAKLI VANTİLATÖR 50 W
  1.199,00 TL
  1.690,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  RAKS SF 18 NERO AYAKLI VANTİLATÖR 75W
  1.240,00 TL
  1.750,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  RAKS SF 18 TAMA AYAKLI VANTİLATÖR
  1.680,00 TL
  Yükleniyor...