RAKS PF 56 RİKA TAVAN VANTİLATÖRÜ

 • %28indirim
  KARGO BEDAVA
 • 3.250,00 TL
  4.500,00 TL

  Raks Pf 56 Rika 82 W Tavan Vantilatörü, 82 Watt motor gücüyle etkileyici bir performans sunar. 56 inç (140 cm) boyutlarıyla geniş bir alanda etkili hava akışı sağlar.

  Bu vantilatörün duvardan kontrol özelliği bulunur ve duvar kontrol cihazı da ürünle birlikte gelir. Bu sayede vantilatörü kolayca kontrol edebilir ve istediğiniz hız kademesini seçebilirsiniz.

  Vantilatör, 5 farklı hız kademesine sahiptir, böylece ihtiyaçlarınıza göre hava akışını ayarlayabilirsiniz. Yüksek hızda çalıştırarak odadaki sıcaklığı hızlıca düşürebilir veya daha düşük hızlarda çalıştırarak rahat bir ortam sağlayabilirsiniz.

  Özel tasarım kanatlarıyla bu vantilatör estetik bir görünüm sunar. Ayrıca kanatlar, oda içindeki hava akışını optimize ederek ferahlık sağlar.

  Aşırı ısınmaya karşı korumalı motor, güvenli bir kullanım sağlar. Motor aşırı ısındığında otomatik olarak kendini kapatır, böylece motorun zarar görmesini önler ve güvenlik risklerini azaltır.

  TESLİMAT
   
  Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 12:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

  Eğer siparişinizi saat 12:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  Siparişleriniz tarafınıza, kargo yada lojistik firmaları ile gönderilirken, siparişin teslimatı kargo yada lojistik firmaların hızına, bulunduğunuz bölgeye ulaşımına ve resmi tatil günlerine, teslimat adresinin merkeze uzaklığına göre süre değişebilmektedir. Alandışı diye adlandırılan kargoların hizmet dışı kaldığı adres bölgesinde  olması durumunda siparişinizi şubeden kendi imkanlarınızla almanız gerekmektedir. Çok yüksek ebattaki yada ağırlıktaki ürünler kanunlar çercevesinde kargolar tarafından kata çıkarma hizmeti vermemektedir.

  DİKKAT!
  Ürünleri teslim alırken koliyi/paketi kontrol ediniz, hasarlı yada darbe almış koliyi/paketi lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz ve nedenini açıkça anlaşılır şekilde yazınız.  Ürün kargoya iade sırasında Kesinlikle irsaliyesi veya irsaliyeli faturası ile birlikte gönderim yapılmalıdır. 
  İade işlemleri esnasında keyfi ve habersiz iade yapılamaz.  Satıcı hatasından veya ürünün ayıplı olmasından değil de cayma nedeniyle iade ediliyorsa kargo masrafları müşteri tarafından ödenir.   
  Kullanılmış, kurulmuş ürünlerin YENİ ve satınabilir özelligini kaybetmiş olmasından dolayı iptali ve iadesi yapılamamaktadır.


  EVNOVİ.COM KARGODA YAŞANABİLECEK TÜM PROBLEMLER KARŞISINDA SİZİN YANINIZDA OLDUĞUNU UNUTMAYINIZ! 
  Destek için mesai saatleri içinde bizi arayabilirsiniz.


   
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  MAXİMUS TİTAN AYAKLI SANAYİİ VANTİLATÖR 240 W
  4.490,00 TL
  5.880,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  RAKS SF 16 MAX AYAKLI VANTİLATÖR 50 W
  1.199,00 TL
  1.690,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  RAKS SF 18 NERO AYAKLI VANTİLATÖR 75W
  1.240,00 TL
  1.750,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  RAKS SF 18 TAMA AYAKLI VANTİLATÖR
  1.680,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  SKYTECH STF-1828 KUMANDALI AYAKLI VANTİLATÖR
  1.490,00 TL
  1.985,00 TL
  Yükleniyor...