RAKS PF 56 KOSTA TAVAN VANTİLATÖRÜ BEYAZ

 • %34indirim
  KARGO BEDAVA
 • 1.249,00 TL
  1.899,00 TL
  Ürün stokta bulunmamaktadır.

  Yaz sıcaklarında serinlik sağlayan Raks PF 56 Kosta 3 Kanatlı 56" Tavan Vantilatörü, şık tasarımıyla dikkat çeker. Estetik bir hava katar ve özel tasarlanmış kanatları sayesinde oda içerisinde ferahlık sağlar.

  Vantilatörünüzü kontrol etmek için duvara monte edilen aparatı kullanabilirsiniz. Bu aparat sayesinde vantilatörü 5 farklı hız seçeneğinde çalıştırabilirsiniz. Bunaltıcı yaz sıcaklarında en yüksek hızda çalıştırarak oda içerisindeki sıcaklığı hızlıca düşürebilirsiniz. Daha ılıman zamanlarda ise en düşük hızda çalıştırarak odadaki ısı dengesini sağlayabilirsiniz.

  Vantilatörün boyutları da oldukça geniştir. 140 cm boyuyla geniş bir alanda hava akışı sağlar. Bu özelliği sayesinde geniş odalarda bile ferahlık hissi yaşamanız mümkün olur.

  Vantilatörün motor gücü maksimum 100 Watt'a kadar çıkabilir. Yüksek motor gücü, motorun daha kuvvetli dönmesini sağlar. Geniş pervanelerle birleştiğinde, oda içerisindeki sıcaklığın dengelenmesini sağlar.

  Ayrıca vantilatörün motoru aşırı ısındığında otomatik olarak kendini kapatma özelliği bulunur. Bu özellik, vantilatörün bozulma riskini azaltır ve olası kazaların önüne geçer. Uzun vadeli kullanım imkanı sunar.

  Raks PF 56 Kosta 3 Kanatlı 56" Tavan Vantilatörü, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Hem duvara monte edilen kontrol aparatı hem de tavana asılan vantilatör sert plastikten yapılmıştır. Sert plastik, temizlik sırasında çarpma gibi durumlara karşı dayanıklılık gösterir.

  Bu ürün, yaz sıcaklarında serinlik sağlamak için ideal bir seçenektir.

  https://youtu.be/oCQwHV4tAnc
  TESLİMAT
   
  Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 12:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

  Eğer siparişinizi saat 12:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  Siparişleriniz tarafınıza, kargo yada lojistik firmaları ile gönderilirken, siparişin teslimatı kargo yada lojistik firmaların hızına, bulunduğunuz bölgeye ulaşımına ve resmi tatil günlerine, teslimat adresinin merkeze uzaklığına göre süre değişebilmektedir. Alandışı diye adlandırılan kargoların hizmet dışı kaldığı adres bölgesinde  olması durumunda siparişinizi şubeden kendi imkanlarınızla almanız gerekmektedir. Çok yüksek ebattaki yada ağırlıktaki ürünler kanunlar çercevesinde kargolar tarafından kata çıkarma hizmeti vermemektedir.

  DİKKAT!
  Ürünleri teslim alırken koliyi/paketi kontrol ediniz, hasarlı yada darbe almış koliyi/paketi lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz ve nedenini açıkça anlaşılır şekilde yazınız.  Ürün kargoya iade sırasında Kesinlikle irsaliyesi veya irsaliyeli faturası ile birlikte gönderim yapılmalıdır. 
  İade işlemleri esnasında keyfi ve habersiz iade yapılamaz.  Satıcı hatasından veya ürünün ayıplı olmasından değil de cayma nedeniyle iade ediliyorsa kargo masrafları müşteri tarafından ödenir.   
  Kullanılmış, kurulmuş ürünlerin YENİ ve satınabilir özelligini kaybetmiş olmasından dolayı iptali ve iadesi yapılamamaktadır.


  EVNOVİ.COM KARGODA YAŞANABİLECEK TÜM PROBLEMLER KARŞISINDA SİZİN YANINIZDA OLDUĞUNU UNUTMAYINIZ! 
  Destek için mesai saatleri içinde bizi arayabilirsiniz.


   
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  MAXİMUS TİTAN AYAKLI SANAYİİ VANTİLATÖR 240 W
  4.490,00 TL
  5.880,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  RAKS SF 16 MAX AYAKLI VANTİLATÖR 50 W
  1.199,00 TL
  1.690,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  RAKS SF 18 NERO AYAKLI VANTİLATÖR 75W
  1.240,00 TL
  1.750,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  RAKS SF 18 TAMA AYAKLI VANTİLATÖR
  1.680,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  SKYTECH STF-1828 KUMANDALI AYAKLI VANTİLATÖR
  1.490,00 TL
  1.985,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  RAKS PF 56 RİKA TAVAN VANTİLATÖRÜ
  1.249,00 TL
  1.899,00 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKLI VANTİLATÖR
  RAKS PF 56 KOSTA TAVAN VANTİLATÖRÜ MAVİ
  1.199,00 TL
  1.899,00 TL
  Yükleniyor...