EVNOVİ EVN816 PERA DÜŞER KAPAK AYAKKABILIK BEYAZ

 • %25indirim
  KARGO BEDAVA
 • 1.849,90 TL
  2.466,50 TL
  Ürün Ölçüleri; 72*112*25,5 cm ( Genişlik x Yükseklik x Derinlik ) Ayakkabılık 3 düşer kapak, 6 adet estetik görünüşlü raftan oluşur.

  Malzeme Tipi;

  Ürünlerimizin tamamı yüksek kalite melamin yüzeye sahip 18mm 1. kalite yonga levha ve kenarlarında 1. sınıf 1 mm PVC kenar bant, kullanılmaktadır

  Kargo Teslimi ;

  Ürünleri teslim alırken koliyi kontrol ediniz, hasarlı koliyi lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz ve nedenini açıkça anlaşılır şekilde yazınız. Ürün kargoya iade sırasında Kesinlikle irsaliyesi veya irsaliyelifaturası ile birlikte gönderim yapılmalıdır. Ürün teslim alınmış ve daha sonradan koli içerisinden hasar tespit edilen kırık, hatalı parça ÜCRETSİZ değişimi veya iadesi yapılabilmektedir. İade işlemleri esnasında keyfi ve habersiz iade yapılamaz. Satıcı hatasından veya ürünün ayıplı olmasından değil de cayma nedeniyle iade ediliyorsa kargo masrafları müşteri tarafından ödenir. Kullanılmış, kurulmuş ürünlerin YENİ ve satınabilir özelligini kaybetmiş olmasından dolayı iptali ve iadesi yapılamamaktadır.
  TESLİMAT
   
  Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 12:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

  Eğer siparişinizi saat 12:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  Siparişleriniz tarafınıza, kargo yada lojistik firmaları ile gönderilirken, siparişin teslimatı kargo yada lojistik firmaların hızına, bulunduğunuz bölgeye ulaşımına ve resmi tatil günlerine, teslimat adresinin merkeze uzaklığına göre süre değişebilmektedir. Alandışı diye adlandırılan kargoların hizmet dışı kaldığı adres bölgesinde  olması durumunda siparişinizi şubeden kendi imkanlarınızla almanız gerekmektedir. Çok yüksek ebattaki yada ağırlıktaki ürünler kanunlar çercevesinde kargolar tarafından kata çıkarma hizmeti vermemektedir.

  DİKKAT!
  Ürünleri teslim alırken koliyi/paketi kontrol ediniz, hasarlı yada darbe almış koliyi/paketi lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz ve nedenini açıkça anlaşılır şekilde yazınız.  Ürün kargoya iade sırasında Kesinlikle irsaliyesi veya irsaliyeli faturası ile birlikte gönderim yapılmalıdır. 
  İade işlemleri esnasında keyfi ve habersiz iade yapılamaz.  Satıcı hatasından veya ürünün ayıplı olmasından değil de cayma nedeniyle iade ediliyorsa kargo masrafları müşteri tarafından ödenir.   
  Kullanılmış, kurulmuş ürünlerin YENİ ve satınabilir özelligini kaybetmiş olmasından dolayı iptali ve iadesi yapılamamaktadır.


  EVNOVİ.COM KARGODA YAŞANABİLECEK TÜM PROBLEMLER KARŞISINDA SİZİN YANINIZDA OLDUĞUNU UNUTMAYINIZ! 
  Destek için mesai saatleri içinde bizi arayabilirsiniz.


   
  KARGO BEDAVA
  AYAKKABILIK
  EVNOVİ BEŞ RAFLI METAL AYAKKABILIK
  1.290,00 TL
  1.590,00 TL
  KARGO BEDAVA
  KARGO BEDAVA
  ÇOK AMAÇLI DOLAP
  EVNOVİ EVN112 NEHİR ÇOK AMAÇLI DOLAP BEYAZ
  2.059,90 TL
  2.746,50 TL
  KARGO BEDAVA
  ÇOK AMAÇLI DOLAP
  EVNOVİ EVN114 DEFNE ÇOK AMAÇLI DOLAP CEVİZ
  2.059,90 TL
  2.746,50 TL
  KARGO BEDAVA
  ÇOK AMAÇLI DOLAP
  EVNOVİ EVN115 DAMLA ÇOK AMAÇLI DOLAP CORDOBA
  2.059,90 TL
  2.746,50 TL
  KARGO BEDAVA
  AYAKKABILIK
  EVNOVİ EVN116 FUNDA PORTMANTO AYAKKABILIK BEYAZ
  1.929,90 TL
  2.573,20 TL
  KARGO BEDAVA
  KARGO BEDAVA
  KARGO BEDAVA
  KARGO BEDAVA
  Yükleniyor...