EVNOVİ EVN105 EGE 4 KAPAK 2 ÇEKMECELİ ÇOK AMAÇLI BANYO & MUTFAK & SAKLAMA DOLABI

 • %25indirim
  KARGO BEDAVA
 • 3.302,90 TL
  4.403,90 TL
  Genel Özellikler

  Ürünün ölçüleri 54 cm genişlik, 154 cm yükseklik, 32 cm derinliktir. Malzemesi yüksek kalite melamin yüzey, 1. sınıf yonga levha ve 1 mm PVC kenar bantlardan oluşmaktadır. Modüler ürünlerde kullanılan PVC kalıklıklar ve sağlam, markalı aksesuarlarla üretilmiştir. Dolap Tipi; 4 Kapak, 2 Çekmece, Dolap içi 4 Bölme Bulunmaktadır. Ürünün rengi beyazdır.
   

  Garanti Süresi; 

  1 Yıl Üretim ve işçilik hatalarına karşı 1 Yıl garantilidir. Koli açımı sonrası hasar tespit edilen ürün parçası, kurulumu yapılmamış parçalarda hasar olduğu zaman ürün parçası tespit edilip 1, 2 Gün içinde ÜCRETSİZ gönderim sağlanır.

  Bakım ve Temizlik;

  Nemli bir bezle temizlenebilir. Deterjan gerektirmez. Su ve sıcak ile uzun süreli temasından kaçının.
  Ürünün Montajı; İncelemiş olduğunuz ürün "demonte" şekilde sevk edilmekte olup, kurulum gerektirmektedir. Ürünün kurulumu için gerekli tüm malzemeler teslim edilen paket içerisinde olup, bazı ürünlerde ek olarak tornavida gerekebilir.

  Kargo Teslimi ;

  Ürünleri teslim alırken koliyi kontrol ediniz, hasarlı koliyi lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz ve nedenini açıkça anlaşılır şekilde yazınız. Ürün kargoya iade sırasında Kesinlikle irsaliyesi veya irsaliyeli faturası ile birlikte gönderim yapılmalıdır. Ürün teslim alınmış ve daha sonradan koli içerisinden hasar tespit edilen kırık, hatalı parça ÜCRETSİZ değişimi veya iadesi yapılabilmektedir. İade işlemleri esnasında keyfi ve habersiz iade yapılamaz. Satıcı hatasından veya ürünün ayıplı olmasından değil de cayma nedeniyle iade ediliyorsa kargo masrafları müşteri tarafından ödenir. Kullanılmış, kurulmuş ürünlerin YENİ ve satınabilir özelliğini kaybetmiş olmasından dolayı iptali ve iadesi yapılamamaktadır.
  TESLİMAT
   
  Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 12:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

  Eğer siparişinizi saat 12:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  Siparişleriniz tarafınıza, kargo yada lojistik firmaları ile gönderilirken, siparişin teslimatı kargo yada lojistik firmaların hızına, bulunduğunuz bölgeye ulaşımına ve resmi tatil günlerine, teslimat adresinin merkeze uzaklığına göre süre değişebilmektedir. Alandışı diye adlandırılan kargoların hizmet dışı kaldığı adres bölgesinde  olması durumunda siparişinizi şubeden kendi imkanlarınızla almanız gerekmektedir. Çok yüksek ebattaki yada ağırlıktaki ürünler kanunlar çercevesinde kargolar tarafından kata çıkarma hizmeti vermemektedir.

  DİKKAT!
  Ürünleri teslim alırken koliyi/paketi kontrol ediniz, hasarlı yada darbe almış koliyi/paketi lütfen teslim almayınız, teslim almadığınıza dair tutanak tutturunuz ve nedenini açıkça anlaşılır şekilde yazınız.  Ürün kargoya iade sırasında Kesinlikle irsaliyesi veya irsaliyeli faturası ile birlikte gönderim yapılmalıdır. 
  İade işlemleri esnasında keyfi ve habersiz iade yapılamaz.  Satıcı hatasından veya ürünün ayıplı olmasından değil de cayma nedeniyle iade ediliyorsa kargo masrafları müşteri tarafından ödenir.   
  Kullanılmış, kurulmuş ürünlerin YENİ ve satınabilir özelligini kaybetmiş olmasından dolayı iptali ve iadesi yapılamamaktadır.


  EVNOVİ.COM KARGODA YAŞANABİLECEK TÜM PROBLEMLER KARŞISINDA SİZİN YANINIZDA OLDUĞUNU UNUTMAYINIZ! 
  Destek için mesai saatleri içinde bizi arayabilirsiniz.


   
  KARGO BEDAVA
  MUTFAK DOLABI
  EVNOVİ EVN103 BADE SET ALTI ÇOK AMAÇLI DOLAP
  2.165,90 TL
  2.887,90 TL
  KARGO BEDAVA
  ÇOK AMAÇLI DOLAP
  EVNOVİ EVN104 DORUK 8 RAFLI ÇOK AMAÇLI DOLAP
  3.009,90 TL
  4.013,20 TL
  KARGO BEDAVA
  KARGO BEDAVA
  MUTFAK DOLABI
  EVNOVİ EVN109 METE MİKRODALGA FIRIN DOLABI
  1.614,90 TL
  2.153,20 TL
  KARGO BEDAVA
  BANYO DOLABI
  EVNOVİ EVN110 RÜZGAR SEPETLİ ÇAMAŞIR DOLABI
  3.104,90 TL
  3.679,90 TL
  KARGO BEDAVA
  MUTFAK DOLABI
  EVNOVİ EVN110-1 ASYA MUTFAK & KİLER DOLABI
  3.104,90 TL
  4.139,90 TL
  KARGO BEDAVA
  ÇOK AMAÇLI DOLAP
  EVNOVİ EVN110-2 EDA DÜZENLEYİCİ DOLAP
  3.104,90 TL
  4.139,90 TL
  KARGO BEDAVA
  ÇOK AMAÇLI DOLAP
  EVNOVİ EVN112 NEHİR ÇOK AMAÇLI DOLAP BEYAZ
  2.059,90 TL
  2.746,50 TL
  KARGO BEDAVA
  ÇOK AMAÇLI DOLAP
  EVNOVİ EVN114 DEFNE ÇOK AMAÇLI DOLAP CEVİZ
  2.059,90 TL
  2.746,50 TL
  Yükleniyor...